prukaz ztp-p a prispevek na motorove vozidlo-auto

Dobry den,mam dceru,ktera ma epilepsii od roku 1996.V te době mela,,pouze,,zachvaty male, velke a az do bezvedomi.Dnes ma ochrnutou levou ruku takze nefunkcni,ochrnuje ji leva noha,nemuze hýbat prsty ani v kotniku.Neustale pada,at diky spatne hybnosti nebo kvůli zachvatu.Dale maprvni stupeň retardace.Sama potřebuje s hodne vecma pomoc.Po dlouhem chozeni po socialce dostala prukaz ZTP-P,Prispevek na mobilitu a na peci.Je to asi dva roky co ji sebrali-p takze mela jen ztp.Kdyz jsme se chteli odvolat na socialce mi pani doslova rekla...opovazte se a seberou vam všechno.To mi rekla dvakrát.Nechali jsme to tedy byt,vlastne jsme se zalekli.Letos v breznu jsme podali zadost na vraceni ZTP-P a naprispevek na auto.Vsechno zamitli a ještě ji sebrali ZTP a dali TP.Jak muze posudkovy doktor udelat takove rozhodnuti?Podle me ty papiry od doktoru vůbec nemohl cist.Nedovedu si představit jak moje dcera stouto diagnosou jde sama na urady,kdyz si vlastne nedokaze nic zaridit,kvuli zachvatum nesmí jezdit ani chodit nikde sama ,ma nutny staly dohled.Nedoporucuji ji jezdit vlakem ani autobusem.Vsude ji vozime autem.Sveho neurologa ma v Praze.A ted proc vam pisi.Dcerin stav se vlastne porad zhorsuje,tak jak je mozne,ze posudkovy doktor to nevidi?Ano protože to necetl a ani dceru nevidel.Kolik takových lidi je co posudkari nevidi a rozhoduji takto. Dekuji za odpoved
 
kohoutkova hana

Vážená paní Kohoutková,

 nemáte jinou šanci než do 15-ti dnů podat odvolání, které se posílá prostřednictvím Úřadu práce, který vydal rozhodnutí, ale adresuje se na Odbor odvolacích agend MPSV ČR, Podskalská 19, 128 02 , Praha 2. Nevím co bych Vám napsal k tomu, že to doktor udělal. Je potřeba s tím bojovat.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.