žádost na mobilitu a průkaz ZTP

Dobrý den,chtěl jsem příspěvek na mobilitu na letošmí rok,ale bylo mi řečeno,že musím mít nový ZTP mám obavy,že jak by mi nový nepřiznali,že mi stáhnou ten starý který platí do řijna toho roku.Dále by mne zajímalo za jakou dobu mohu žádat o lázně od posledního pobytu.Děkuji a s pozdravem Podžorný
 
miroslav Podžorný

Vážený pane Podžorný,

Vaší otázce vůbec nerozumí. Pokud Vám platí průkaz ZTP až do října 2014, tak vůbec nerozumím, proč byste neměl mít nárok na příspěvek na mobilitu, který je nyní nově vázán přímo na průkazku. Možná by bylo dobré, abyste mi na můj email v.krasa@nrzp.cz napsal podrobnosti a spojení na Vás, abych Vám mohl pomoci.

S pozdravem Václav Krása

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením. Aktuálním projektem je sbírka na elektrický vozík pro sedmiletou Klárku, které lékaři ve dvou letech diagnostikovali Spinální muskulární atrofii. Cílem je vybrat pro Klárku částku ve výši 180.000 Kč. Více o Klárce na www.klarcinblog.cz. Pojišťovny nechtějí přiznávat elektrický vozík dětem mladším deseti let.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.