Přizpěvek na mobilitu

Dobrý den pane Krása nedávno jsem si s vámi psala o mém tatínkovy je po mozkové mrtvici ochrnutý na pravou ruku , pravá noha je nestabilní , a celkově řeč dvě třetiny mozku nefunkční, má ortézy. Dnes jsme zjistili že na příspěvek na auto nemá nárok. Chtěli bychom se odvolat a nevíme jak na to ? Předem děkuji za odpověď s pozdravem Janíková
 
Míša Janíková

Vážená paní Janíková,

doporučuji Vám, abyste se odvolali. Odvolání se posílá prostřednictvím ÚP na Odbor odvolání a správních činností nepojistných dávek, MPSV ČR, Podskalská 19, 128 01 Praha 2.

Stačí napsat, že nesouhlasíte s rozhodnutím č...o nepřiznání příspěvku.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.