Příspěvek na mobilitu

Dobrý den, pane Kráso. Dovoluji si Vám položit dotaz ohledně PnM vzhledem k tomu, že současný ministr práce a sociálních věcí nekomunikuje stejně jako jeho předchůdce. Nemáte, prosím, nějaké informace o tom, zda se zvažuje navýšení PnM pro lidi ZTP při cenách PHM, které v současné době jsou? Předem děkuji. Jana
 
Jana

Vážená paní Jano,

moje informace jsou takové, že se nepřipravuje zvýšení příspěvku na mobilitu a myslím si, že je to velmi nepravděpodobně, že by se nyní něco podobného připravovalo. Ceny pohonných hmot jsou regulovány a pohybují se na úrovni, kdy došlo před pěti lety k výraznému růstu cen PHM. Takže já osobně nevidím prostor pro nějaké navyšování příspěvku.

S pozdravem Václav Krása