Nový dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat : Mobilita to je pouze příspěvěk na benzín nebo je to příspěvek i na péči. Děkuji s pozdravem Wolfová
 
Barbora Wolfová

Vážená paní Wolfová,

příspěvek na mobilitu je obecně příspěvek na zajištění přepravy a není to příspěvek pouze na benzín. Když příspěvek použijete na péči tak to asi těžko někdo zkontroluje.

S pozdravem

Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.
Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.