automatické přiznání příspěvku na mobilitu držitelům průkaz ZTP?

Dobrý den,děkuji za Vaší rychlou odpověď.Měl bych prosím doplňující otázku. Bude skutečně platit od nového roku zákon o automatickém přiznání příspěvku na mobilitu držitelům průkaz ZTP? Rád bych zaslal příspěvek,ale nemohu najít číslo účtu. s pozdravem Procházka
 
B.Prochazka

Vážený pane Procházko,

je to skutečně tak, že od nového roku, bude držitel průkazu ZTP nebo ZTP/P mít automaticky nárok na příspěvek na mobilitu. Č. ú. je uvedeno dole pod textem poděkování.

S pozdravem Václav Krása

Vážený pane,

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se neustálým snižováním státní podpory, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.