Prukaz Ztp

Dobry den, dovoluji si touto cestou pozadat o radu. Trpim revmatoidni artritidou kvuli ktere jsem se dostala dp invslidniho duchodu II stupne bez naslednych kontrol, musela jsem i zmenit zamestnani, jelikoz me poskozeni je posouzeno 50 %... Minuly rok jsem mela vystaven prukaz ZTP, ktery mel platnost do 31.1.2019,tudiz jsem v prosinci opet pozadala, lec bohuzel pred par dny k memu uzasu prislo rozhodnuti uradu prace o prideleni jen TP prukazu, ac myslim ze ma situace je stejna jako loni, rozhodnuti je bohuzel jine ((.. Chci poprosit o radu zdali ma smysl se odvolavat? Jsem samozivitelka a nejednou je pro mne problemem vyjit schody a tudiz i parkovani by pro mne bylo velkou ulevou... Moc dekuji a radu a preji hezky den. Ptackova
 
Ptackova Karla

Vážená paní Ptáčková,

s odvoláním strávíte rok. Doporučuji Vám, abyste šla za Vašim ošetřujícím lékařem a požádala jej o zdravotní zprávu, ve které bude napsáno, že vzhledem k progradujícímu vývoji Vaší nemoci nejste schopna již chodit po schodech, ani neujdete více jak 20 m. Jste tudíž plně závislá na pomoci druhé osoby při chůzi a nejste schopna jezdit veřejnými hromadnými prostředky. Podejte si novou žádost a žádejte rovnou o průkaz ZTP/P. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.